СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО ЦЕНТАР
Кај Бугарска амбасада
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-32372-property 48 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува двособен стан (дневна со спална) на 4ти спрат. Станот се изнајмува празен освен кујната која е комплет опремена и регал во спална. По договор истиот може да се опреми целосно.
Станот е со сопствено греење (котле) и има клима уред.
Зградата е со лифт и вкупно 8 станови и се наоѓа во мирна околина.
Слободен од јануари 2021г.
Цена 200 евра плус данок.

ШИФРА 6473

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.