СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 48м2 ВО ЦЕНТАР
ул. 50 дивизија
Издавање 240€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41550-property 48 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава целосно наместен стан во центарот на Скопје. 48 м2 (2 соби). Располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6717

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.