СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Рузвелтова
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41262-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Комплетно наместен и функционален стан, на одлична локација, во непосредна близина на СЈО, Броз кафе. Станот се состои од 1 спална соба, дневна со лежај, голема бања и пространа тераса. Станот се наоѓа на 1 кат, нема лифт. Се издава на период над 1 година.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6691

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.