СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ 4
Кај Сити мол
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-28255-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 50м2 во Карпош 4. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 6 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3140

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.