СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО КАРПОШ
ул. Орце Николов
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-26829-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 50м2 во Карпош. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата има лифт.

ШИФРА 2606

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.