СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
ул. Московска
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-48926-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува луксузно уреден реновиран стан во Тафталиџе 1, со ТВ 55″ во дневна, ТВ во спална, реновирано купатило, нова кујна на одлична локација, 50 м до Пазарче, Кам, Кит-ГО, 200 м до Сити Мол, на мирно место.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7464

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.