СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Рајко Жинзифов
Издавање 270€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-27165-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 50м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 4 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2631

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.