СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР
ул. 11 Октомври
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-29215-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 50м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 7 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2771

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.