СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Орце Николов
Издавање 230€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43404-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан под кирија во строг центар на Скопје.
Станот има: дневна, кујна, спална, ходник, купатило и тераса со поглед кон плоштад.
Станот е оперемен со релативно нов мебел.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6951

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.