СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 50м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Томе Арсовски
Издавање 200€ - Кат од куќа - издавање, Куќа - издавање
RH-43514-property 50 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава опремено студио во центар на Скопје, со површина од 50м2.Со посебна спална соба.Има прекрасен поглед кон црквата св. Петка во црниче.
Климатизирано, со тв, интернет.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6962

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.