СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 51м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 51м2 ВО ЦЕНТАР
Во зграда на ЕУ
Издавање 330€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-57781-property 51 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се изнајмува стан во зградата на ЕУ за деловна намена. Станот е двособен, со површина од 48м2 и 3м2 тераса, на прв кат. Се изнајмува наместен со мебел.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8254

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.