СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 52м2 ВО БУЊАКОВЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 52м2 ВО БУЊАКОВЕЦ
Кај Буњаковец
Издавање 235€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42765-property 52 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 52м2 во Буњаковец. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6896

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.