СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 52м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 52м2 ВО ДЕБАР МААЛО
бул. Партизански одреди
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-40566-property 52 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан погоден за деловен простор во Дебар Маало (позади СЈО) 52 m2 со опремена кујна и купатило. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5650

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.