СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 52м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 52м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Сава Ковачевиќ
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-40106-property 52 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 52м2 во Кисела Вода. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 4/7 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 5701

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.