СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Киро Крстевски
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47731-property 53 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава штотуку изграден, целосно опремен, двособен стан со целосно нов инвентар, за прво вселување, во нова градба:
Година на изградба: јули/2021
Населба: Кисела вода (на граница со центар)
Улица: Киро Крстевски (наспроти зградата пегла на Адора инжињеринг) https://goo.gl/maps/yPxYyAjiGuswt774A
Број на лифтови: 2
Спрат: 5
Број на балкони: 1
Големина: 53 квадрати
Цена: 250 евра.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7350

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.