СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
бул. Борис Трајковски
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-10047-property 53 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен комплетно модерно опремен стан 53м2 во зградата на Адора Flatiron, стара рампа. Станот располага со дневен престој, трпезарија и кујна, купатило и спална соба со вграден плакар. Станот е опремен со нов мебел и нова бела техника, инвертер клима и ТВ. Истиот е на 6ти кат и има голем балкон кој гледа кон исток.Зградата на Адора располага со 24/7 домар и има два лифта. Се наоѓа во зграда на 6/16 ката.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 1-ГОДИНА.

ШИФРА 5242

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.