СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 53м2 ВО ЦЕНТАР
ул. 9 Мај
Издавање 230€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-30566-property 53 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 53м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 4 кат од 5 ката. Зградата има лифт.

ШИФРА 2662

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.