СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 54м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 54м2 ВО ЦЕНТАР
ул. 13 Ноември
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-20221-property 54 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 54м2 во Центар, позади Народна банка. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 5 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 1-ГОДИНА.

ШИФРА 4143

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.