СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 54м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 54м2 ВО ЦЕНТАР
ул. 50 дивизија
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-37627-property 54 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава комплетно наместен, 2-собен стан во Центар, ул 50-та Дивизија (под Клинички центар). Станот е на први кат, со површина 54 м2 и располага со дневен простор, трпезарија, кујна, тераса, една спална соба, бања. Станот е со обезбеден паркинг простор, на многу мирна локација, ориентација југо-исток, грење-централно. Идеално за вработени или млад брачен пар. Се наоѓа во зграда на 1/6 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВСЕЛИ ОД 1-СЕПТЕМВРИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 5913

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.