СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Милан Зечар
Издавање 260€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-39530-property 55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 55м2 во Аеродром. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 1 кат. Зградата има лифт.

ШИФРА 6558

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.