СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО АЕРОДРОМ
ул. Ангел Димовски
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-49344-property 55 1 Спални 1 Бањи 3 Гаражи

Се издава стан во населба Аеродром карши црквата Св. Илија.
-Во непосредна близина се наоѓаат повеќе
маркети, градинка, ООУ “Љубен Лапе”, пол.
Јане Сандански, Базен Бисер(Воен).
-Зградата поседува повеќе безплатни
паркинг места.
Станот е одалечен 5 минути од трговскиот центар “Капитол”.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7502

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.