СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАПИШТЕЦ
ул. Васил Ѓоргов
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-45299-property 55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан од 55 м2 во непосредна близина на ТЦ Зебра во Капиштец. Станот располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 7 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7126

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА******************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.