СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КАРПОШ 4
бул. Партизански одреди
Издавање 230€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-41461-property 55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava stan na partizanska nasproti city mall.
Stanot ima kujna, spalna, dnevna soba i terasa.
Greenjeto e na klima
Stanot e namenet za 2-3 lica.
Sloboden od 15.01.2021.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 15-ЈАНУАРИ, 2021 ГОДИНА.

ШИФРА 6709

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.