СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
ул. Пушкинова
Издавање 170€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-25256-property 55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 55м2 во Кисела Вода. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат од вкупно 8 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ НЕ СЕ ИЗДАВА ПОВЕЌЕ.

ШИФРА 3448

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.