СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Кај Пелагонија
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47759-property 55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava namesteno Stan vo kisela Voda kaj. Pelagonija 55 kvadrata stanot e namesteno kompletno.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7353

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.