СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 55м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ул. Прашка
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42560-property 55 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 55м2 во Тафталиџе, во Гранд Престиж.. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна , купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6876

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.