СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 56м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 56м2 ВО КАРПОШ 4
ул. Никола Парапунов
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-30179-property 56 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 56м2 во Карпош 4. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 5 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2836

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.