СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 57м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 57м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Јане Сандански
Издавање 220€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-13257-property 57 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 57м2 во Аеродром, до Три бисери. Станот е делумно реновиран, наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат од вкупно 6 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 1-ГОДИНА.

ШИФРА 3724

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.