СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 57м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 57м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Борис Трајковски, Kisela Voda, Skopje, Municiplity of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 600€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-3198-property 57 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 57м2 во Кисела Вода, зградата на Адора – FLATIRON. Станот е луксузно наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат од вкупно 16 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 4092

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.