СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО КИСЕЛА ВОДА

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО КИСЕЛА ВОДА
Борис Трајковски, Kisela Voda, Skopje, Municiplity of Kisela Voda, City of Skopje, Skopje Region, 1000, Macedonia
Издавање 400€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-2681-property 58 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 58м2 во Кисела Вода. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 15 кат од вкупно 16 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН, ЌЕ БИДЕ СЛОБОДЕН ОД СЕПТЕМВРИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 2131

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.