СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО КОЗЛЕ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 58м2 ВО КОЗЛЕ
ул. Војвода Васил Чакаларов
Издавање 325€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-51526-property 58 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава стан од 53 м² + лоџија од 5 м².

Станот се наоѓа во Козле, зградата на Зипинг, која е со 24 часа домарска служба, 24 часа видео надзор, едно гаражно место на -2 ниво, паркинг за велосипеди, во мирен и изолиран дел на населбата.

Се издава комплетно наместен, со сите уреди за домаќинство.

Има сопствено, економично парно на струја, клима, ЛЕД светилки во цел стан итн.

Кабелски интернет и телевизија.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7705

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.