СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Јане Сандански
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-20974-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 60м2 во Аеродром, кај Три бисери и Вучко. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, трпезарија, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА ПОДОЛГ ПЕРИОД.

ШИФРА 4055

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.