СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ДЕБАР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ДЕБАР МААЛО
ул. Мајаковски
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-11817-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 60м2 во Дебар Маало. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата нема лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 3254

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.