СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КАПИШТЕЦ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КАПИШТЕЦ
Спроти Католичка
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42574-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdacva namesten stan 60m2 vo Kapistec, odlicna lokacija-pomegu TC Zebra i TC Beverli Hils, sproti Katolicka.
Se izdava samo za podolgo vreme.
Cena 250€

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6877

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.