СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КАРПОШ 1

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КАРПОШ 1
ул. Иван Аговски
Издавање 210€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-26837-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 60м2 во Карпош 1. Станот е полунаместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 5 кат од вкупно 14 ката. Зградата има лифт.

ШИФРА 1606

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА*************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.