СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КАРПОШ 4

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО КАРПОШ 4
ул. Карпошово востание
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-3205-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан со површина од 50м2 + 10 m2 тераса. Вкупна површина од 60м2 во населба Карпош 4 кај Skopje City Mall.
Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, посебна кујна, реновирано купатило и балкон.
Се наоѓа во зграда на 1 кат од вкупно 4 ката и нема лифт.
Ориентационо станот гледа на југоисточна страна.
Има три паркинг места.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД СЕПТЕМВРИ, 2020 ГОД.

ШИФРА 4020 (974)

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.