СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО МАЏИР МААЛО

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО МАЏИР МААЛО
ул. Вардарска
Издавање 150€ - Кат од куќа - издавање
RH-3211-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 60м2 во Маџир Маало. Станот е наместен и располага со две простории, кујна и купатило. Се наоѓа на приземје во куќа. Погоден е за деловен простор.

СТАНОТ Е ИЗДАДЕН НА 6 МЕСЕЦИ.

ШИФРА 4398

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.