СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО МИЧУРИН

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО МИЧУРИН
ул. Венјамин Мачуковски
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47153-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava dvosoben stan od 60ina m2, so hodnik, golema dnevna so trpezarija i kujna, spalna, kupatilo so tus kabina i terasa. Stanot raspolaga so Tv, masina za sadivi, masina za perenje i e komlet opremen.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7297

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Категорија: Недвижности / Станови

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.