СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО РЕОНСКИ ЦЕНТАР АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО РЕОНСКИ ЦЕНТАР АЕРОДРОМ
бул. Видое Смилевски Бато
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42583-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se izdava kompletno opremen stan vo naselba Aerodrom reonski centar vednas do osnovnoto uciliste Aleksandar Makedonski i gradinkata Sonce.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6878

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.