СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 60м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ 1
бул. Теодосиј Гологанов
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-42673-property 60 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Se iznajmuva dvosoben stan vo kompleksot Grand Prestige- Tafatalidze 1, so sopstveno parking mesto, celosno opremen so centralno parno greenje i klima. Stanot raspolaga so prostran dneven prostor, golema spalna soba i toalet. Cenata e fiksna 250e + 20e mesecno parking mesto.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6887

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.