СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 61м2 ВО МАЏАРИ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 61м2 ВО МАЏАРИ
ул. Палмиро Тољати
Издавање 300€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60778-property 61 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава нов 61м2 стан со нов мебел модерно уреден
Услови за издавање минимум 1 година депозит +2 кирии со договор на нотар локација карши шарлота влез на Ченто Маџари.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8517

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.