СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 62м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Јане ССандански
Издавање 450€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47971-property 62 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Апартманот се состои од пространа кујна и трпезарија, елегантно уредена дневна соба, спална соба, бања и тераса.
Пристапот до терасата е од две страни (спална соба и дневна соба).
Целосно опремената кујна е подготвена да ги задоволи кулинарските потреби на лицата кои уживаат да подготвуваат оброци за себе и за своите најблиски.
Спалната соба е опремена со простран кревет со антиалергиски душек.
Бањата ги има сите неопходни елементи.
Елегантната и пространа дневна соба е опремена со функционален мебел и LED телевизор.

Апартманот е сместен во станбено-трговскиот комплекс CAPITOL каде се нудат дополнителни поволности и содржини како фитнес сала, трговски центар со разновидни продавници, модерни ресторани, кафулиња, куглана, супермаркет, хемиско чистење, игротека за деца и други содржини што го олеснуваат и збогатуваат престојот.
Во склоп на самиот комплекс има подземен паркинг од каде директно со лифт се пристапува во пространо застаклено фоаје кое води до апартманите.
Заради безбедност на станарите и гостите, влезот е со контролиран пристап и 24/7 видео надзор.
Апартманот е дел од поранешниот комплекс Stone Bridge Suites и Capitol Suites.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7371

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.