СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 62м2 ВО ЦЕНТАР
ул. Даме Груев
Издавање 260€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-39548-property 62 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 62м2 во Центар. Станот е наместен и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 3 кат. Зградата има лифт.

СТЅАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6560

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.