СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 65м2 ВО КАРПОШ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 65м2 ВО КАРПОШ
Кај Гранд Престиж
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-47535-property 65 1 Спални 2 Бањи 1 Гаражи

Kompleks Grand prestige alumina
Stanot e na prizemje 65m2
Dvosoben 1+1 ( dve kupatila)
Pogoden za kancelarii, ordinacija itn.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 7331

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА ********

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.