СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 67м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 67м2 ВО АЕРОДРОМ
бул. Авној
Издавање 180€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-26673-property 67 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан 67м2 во Аеродром. Станот е полунаместен, реновиран и располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и балкон. Се наоѓа во зграда на 5 кат од 6 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 2833

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.