СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 68м2 ВО АЕРОДРОМ
Кај три бисери
Издавање 200€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-43541-property 68 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан кај Три Бисери, 68м2 наместен, со парно. Располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и два балкона. Се наоѓа во зграда на 2 кат. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 6964

************ БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА
АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.