СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ТАФТАЛИЏЕ
ул. Иво Лола Рибар
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-10185-property 70 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 2-собен стан70м2 во Тафталиџе, спроти студенскиот дом Гоце Делчев,на 7 кат со лифт, кабливска,интернет и клима. Располага со дневна соба, спална соба, кујна, купатило и два балкона.

СТАНОТ Е ВСЕЛИВ ОД 1-ВИ ЈУНИ, 2020 ГОДИНА.

ШИФРА 5227

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.