СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 70м2 ВО ЦЕНТАР
Кај католичка црква
Издавање 350€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60740-property 70 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава модерен стан кај Католичка Црква, стилски опремен со нов мебел, поволно за подолг период.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8514

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.