СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 76м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 2-СОБЕН СТАН 76м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Кирил и Методиј
Издавање 460€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-60243-property 76 1 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава двособен стан во Градски зид во центар, со површина од 76м2 целосно реновиран и опремен. Зградата се наоѓа веднаш до хотел Бристол, во строг центар карши трговскиот центар Рамстор . Станот е светол, има целосно опремена нова кујна со шанк, трпезариски и дневен дел, голема тераса која се затвара и може да се користи постојано, голема спална соба со работен дел, модерна бања и остава (утилити). Греењето е централно со парно, а има и клима како дополнително ладење и греење.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 8467

На следниот линк можете да ја видите целата понуда на наши огласи:

www.novagrup.com.mk
www.facebook.com/novagrup0

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda кисела вода аеродром центар расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.