СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КУЌА 71м2 ВО ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА 3-СОБЕН СТАН ВО КУЌА 71м2 ВО ЦЕНТАР
бул. Кочо Рацин
Издавање 250€ - Стан - издавање, Станбен Простор - издавање
RH-27803-property 71 2 Спални 1 Бањи 1 Гаражи

Се издава 3-собен стан со површина 71м2 во Центар, кај Градски ѕид. Станот е комплетно наместен и располага со дневна соба, две спални соби, кујна со трпезарија, купатило и логија. Станот е опремен со клима уред и вклучен Интернет. Станот се наоѓа во зграда на 4 кат од вкупно 6 ката. Зградата има лифт.

СТАНОТ Е ВЕДНАШ ВСЕЛИВ.

ШИФРА 1079

************* БЕЗ ТРОШОЦИ ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА *************

Aerodrom centar kisela voda rasadnik karpos kozle taftalidze avtokomanda
аеродром центар кисела вода расадник карпош козле тафталиџе автокоманда

Карактеристики

Мапа

Слично

Спореди

Спореди
Можете да споредете само 4 огласи.